Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E zeze

40% Poliester, 27% Pambuk, 23% Akrilik, 9% Viskozë, 1% Elastan

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L