Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 40

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 2,990L