Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 2,490L