Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Fustan 1,490L