Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Fund 2,490L
  • Fund 2,490L
  • Fund 1,490L
  • Fund 1,990L
  • Fund 1,990L
  • Fund 1,990L
  • Fund 2,490L
  • Fund 1,790L