Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

63% Poliester, 31% Viskoze, 6% Elastan

Sugjerime

  • Fund 2,490L
  • Fund 2,490L