Back

Çorape Femrash

Çorape Femrash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

67% Pambuk, 6% Poliester, 24% Poliamide, 3% Elastan

Sugjerime

  • Çorape Femrash 190L