Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E bardhe, E kuqe, Puder

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Streçe 2,990L
  • Streçe (Sport) 2,290L
  • Streçe 2,990L
  • Streçe (Sport) 3,990L
  • Fund 2,490L
  • Fund 1,990L
  • Fund 2,990L
  • Fund 3,290L