Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

64% Poliester, 33% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

  • Xhaketë 8,990L
  • Xhaketë 4,990L
  • Xhaketë 3,490L
  • Xhaketë 5,990L
  • Xhaketë 6,990L
  • Xhaketë 8,990L
  • Xhaketë 3,490L
  • Xhaketë 6,490L