Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 40

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

55% Viskoze, 43% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Xhaketë 3,990L
 • -21%
  Xhaketë 2,790L
 • -21%
  Xhaketë 5,590L
 • -21%
  Xhaketë 5,190L