Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 40, 42

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

55% Ramie, 45% Pambuk

Sugjerime

  • Xhaketë 4,990L