Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

 • SKU: KOT3WAK40028NK
 • Categories: , ,
 • Name: WOMAN SWEAT BOTTOM

90% Poliester, 10% Elastan

Sugjerime

 • Tuta 2,990L
 • -21%
  Tuta 2,390L
 • -21%
  Tuta 2,390L
 • -21%
  Tuta 2,390L
 • -51%
  Pantallona 2,490L
 • -31%
  Tuta 3,490L