Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Jeshile

Marka

Gjinia

 • SKU: KOT1KAK43421EK
 • Categories: , ,
 • Name: WOMAN SWEAT BOTTOM

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

 • Tuta 4,190L
 • Tuta (Sport) 4,190L
 • Tuta (Sport) 4,590L
 • Tuta 3,790L
 • Tuta (Sport) 4,190L
 • Tuta (Sport) 4,590L
 • Tuta 2,990L
 • Tuta 2,990L