Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

  • SKU: KOT1KAL48002IK
  • Categories: , ,
  • Name: WOMAN SWEAT BOTTOM

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Tuta (Sport) 3,350L
  • -21%
    Tuta (Sport) 3,350L