Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Gjinia

Ngjyra

E verdhe, Gri, Portokalli

Marka

78% Akrilik, 20% Poliester 2% Elastan

Sugjerime

  • -51%
    Pulovër 890L
  • -53%
    Pulovër 1,190L