Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Bezhe

Marka

Gjinia

100% Akrilik

Sugjerime

  • -21%
    Pulovër 2,790L