Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XS

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

67% Akrilik, 33% Poliester

Sugjerime

  • Pulovër 2,990L