Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Kamel

Marka

Gjinia

86% Poliester, 10% Rajon, 4% Elastan

Sugjerime

  • Pulovër 2,890L
  • Pulovër 2,990L
  • Pulovër 1,990L
  • Pulovër 3,490L
  • Pulovër 2,490L
  • Pulovër 3,490L
  • Pulovër 3,490L
  • Pulovër 2,490L