Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

S, XL, XS

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L