Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

60% Pambuk, 40% Poliester

Sugjerime

 • Bluza 2,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 4,990L
 • -51%
  Bluza 2,990L
 • -51%
  Bluza 990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L