Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

55% Pambuk, 45% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 1,590L