Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

67% Poliester, 33% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,990L