Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Bezhe

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 4,790L