Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, XL

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 2,390L