Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 1,990L