Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

67% Pambuk, 33% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 2,990L