Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Gjinia

Ngjyra

E kuqe

Marka

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

 • -26%
  Triko 1,490L
 • -41%
  Triko 2,990L
 • -29%
  Triko 2,490L
 • -34%
  Triko 990L
 • -26%
  Triko 1,490L
 • -29%
  Triko 2,490L
 • -21%
  Triko 1,990L
 • -21%
  Triko 1,990L