Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

65% Poliester, 35% Viskoze

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Këmishë 1,990L
  • Këmishë 1,790L
  • Kanatjere 690L
  • Kanatjere 690L
  • Pantallona Të Shkurtra 990L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 990L