Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 790L