Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

Bezhe

Marka

Gjinia

50% Viskoze, 50% Poliamide

Sugjerime

  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 790L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 1,990L