Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E bardhe, E verdhe

Marka

Gjinia

50% Poliamide, 50% Rajon

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L