Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Blu e hapur, E bardhe, E zeze

Marka

Gjinia

97% Pambuk, 3% Elastan

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Kanatjere 690L
  • Pantallona Të Shkurtra 990L