Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL

Ngjyra

E bardhe

Marka

65%Poliester,35% Viskoze

Sugjerime

  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 1,290L