Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

90% Poliamide, 10% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    T-Shirt (Sport) 1,190L
  • -21%
    T-Shirt (Sport) 790L
  • -21%
    T-Shirt 1,590L