Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XS

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

95% Poliester, %5 Elastan

Sugjerime

 • -41%
  Bluza 1,490L
 • -26%
  Bluza 1,490L
 • -17%
  Bluza 1,490L
 • -26%
  Bluza 2,990L
 • -29%
  Bluza 2,490L
 • -41%
  Bluza 1,190L
 • -41%
  Bluza 1,190L
 • -41%
  Bluza 1,790L