Back

Bluza (Sport)

Bluza (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

88% Poliester, %12 Elastan

Sugjerime

  • -26%
    Fustan 1,490L