Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

95% Poliester, %5 Elastan

Sugjerime

  • -24%
    T-Shirt 990L