Back

T-shirt (Sport)

T-shirt (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

99% Poliester 1% Elastan

Sugjerime

  • -34%
    T-shirt (Sport) 790L
  • T-shirt (Sport) 790L
  • T-shirt (Sport) 990L
  • T-shirt (Sport) 790L
  • T-shirt (Sport) 990L
  • T-shirt (Sport) 790L
  • T-shirt (Sport) 990L
  • T-shirt (Sport) 790L