Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E bardhe

Gjinia

Materiali i produktit

Sugjerime

  • Bluza 3,290L
  • Bluza 4,490L