Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E bardhe, E verdhe

Marka

Gjinia

65% Poliester, 35% Viskoze

Sugjerime

  • Bluza 3,290L
  • Bluza 4,490L