Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XS

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,490L