Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Masa

M, S, XS

Ngjyra

Roze, Roze e hapur

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 1,990L