Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

Jeshile

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 1,190L