Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

67% Pambuk, 33% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 1,690L