Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

90% Poliester 10% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 3,290L
  • Pantallona 3,290L
  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 3,290L
  • Pantallona 3,490L
  • Pantallona 3,490L
  • Pantallona 3,290L