Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XL

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

84% Poliester, 12% Viskoze, 4% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 2,390L