Back

Kanatjere

Kanatjere

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

S, XS

Gjinia

Ngjyra

Kafe

Marka

47% Poliamide, 46% Viskoze, 7% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Kanatjere 1,990L