Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Blu, E kuqe, Gri

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Tuta 3,990L
  • Këmishë 3,290L