Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

Gjinia

90% Poliakrilik, 10% Poliester

Sugjerime

  • Pulovër 2,990L
  • Pulovër 3,490L
  • Pulovër 1,490L