Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Kanatjere 990L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,290L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,290L